بهترین راز وارن بافت برای موفقیت: هنر خواندن، به خاطر سپردن و حفظ کتاب های بیشتر

5/5

من فقط در دفترم می نشینم و تمام روز را مطالعه می کنم. بهترین راز وارن بافت برای موفقیت

وارن بافت، یکی از موفق ترین افراد در دنیای تجارت، روز خود را اینگونه توصیف می کند. نشسته خواندن.

او به همه توصیه می کند که بیشتر مطالعه کنند، و مطمئناً این هدفی است که همه ما می توانیم پشت سر بگذاریم. پیشرفت‌های شخصی ما در Buffer مرتباً به کتاب‌هایی که می‌خوانیم برمی‌گردد – اینکه چگونه می‌خواهیم بیشتر بخوانیم و خواندن را به عادت تبدیل کنیم. تصور می کنم شما نیز در همان قایق هستید. خواندن بیشتر یکی از رایج ترین جاه طلبی های ماست.

حالا چطور آن کار را انجام بدهیم؟ و وقتی همه آن اطلاعات را در اختیار داریم، چه کنیم؟

خواندن بیشتر و به خاطر سپردن همه آن بحثی است با لایه های مختلف و امکانات جالب فراوان. خوشحالم که چند احتمال را در اینجا در مورد نحوه خواندن بیشتر و به خاطر سپردن همه آن در اینجا مطرح می کنم، و مایلم نظرات شما را در زیر بشنوم.

اما ابتدا، اجازه دهید برخی از خطوط پایه را تعیین کنیم…

بهترین راز وارن بافت برای موفقیت
بهترین راز وارن بافت برای موفقیت

چقدر سریع میخوانی؟ بهترین راز وارن بافت برای موفقیت

یکی از میانبرهای واضح برای خواندن بیشتر، خواندن سریعتر است. این احتمالاً اولین جایی است که بسیاری از ما به دنبال یک پیروزی سریع در روال خواندن خود هستیم.

پس چقدر سریع می خوانید؟

Staples (بله، زنجیره تامین دفتر) داده های خواندن سریع را به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی برای فروش کتابخوان های الکترونیکی جمع آوری کرد. این کمپین همچنین شامل یک ابزار تندخوانی بود که هنوز برای امتحان کردن در دسترس است.

تست سرعت خواندن Staples شامل داده‌هایی در مورد چگونگی جمع‌آوری سایر اطلاعات جمعیتی در هر دقیقه است. طبق گفته استیپلز، یک فرد بزرگسال به طور متوسط ​​300 کلمه در دقیقه می خواند.

  • دانش آموزان کلاس سوم = 150 کلمه در دقیقه
  • دانش آموزان پایه هشتم = 250
  • میانگین دانشجو = 450
  • میانگین “Exec سطح بالا” = 575
  • میانگین استاد دانشگاه = 675
  • سرعت خوان = 1500
  • قهرمان تندخوانی جهان = 4700

آیا خواندن سریعتر همیشه راه حل مناسبی برای هدف خواندن بیشتر است؟ نه همیشه. درک مطلب هنوز مهم است، و برخی گزارش‌ها می‌گویند که تندخوانی یا کم‌خوانی منجر به فراموشی جزئیات و حفظ ضعیف می‌شود . با این حال، اگر بتوانید در هر دقیقه کلمات خود را به میزان اندکی افزایش دهید و در عین حال درک مطلب خود را حفظ کنید، مطمئناً می‌تواند در تلاش شما برای خواندن مطالب بیشتر سودمند باشد.

راه دیگری نیز برای نگاه کردن به سوال «بیشتر خواندن» وجود دارد.

کتابخانه اسپین

مشاهده تمامی کتاب های آموزشی

چقدر می خوانی؟ بهترین راز وارن بافت برای موفقیت

تندخوانی وجود دارد، و سپس خواندن زیاد. ترکیبی از این دو بهترین راه برای تقویت روال خواندن شما خواهد بود، اما هر کدام به تنهایی ارزشمند هستند. در واقع، برای بسیاری از مردم، این موضوع مربوط به زمان آزمایشی شروع تا پایان با یک کتاب یا داستان نیست، بلکه بیشتر درباره خود داستان است. تندخوانی وقتی برای لذت مطالعه می کنید واقعا کمکی نمی کند.

از این نظر، میل به مطالعه بیشتر ممکن است به معنای داشتن زمان بیشتر برای خواندن و مطالعه بیشتر مطالب – کتاب ها، مجلات، مقالات، پست های وبلاگ- به طور کلی باشد.

بیایید با یک خط پایه خواندن شروع کنیم. سالی چند کتاب می خوانی؟

یک مطالعه در سال 2012 توسط مرکز تحقیقات پیو نشان داد که بزرگسالان به طور متوسط ​​هر سال 17 کتاب می خوانند.

کلمه کلیدی در اینجا “متوسط” است. افراط‌های زیادی در هر دو طرف وجود دارد، هم کسانی که بیش از 17 کتاب در سال می‌خوانند و هم آن‌هایی که خیلی کمتر می‌خوانند – مثل صفر. همان مطالعه Pew Research نشان داد که 19 درصد از آمریکایی ها هیچ کتابی نمی خوانند. یک نظرسنجی Huffington Post/YouGov در سال 2013 نشان داد که این تعداد ممکن است حتی بیشتر باشد: 28 درصد از آمریکایی ها در سال گذشته کتابی نخوانده اند .

5 راه برای خواندن کتاب ها، وبلاگ ها و مقالات بیشتر

1. خواندن برای سرعت: راهنمای تیم فریس برای خواندن 300٪ سریعتر

تیم فریس، نویسنده هفته کاری 4 ساعته و تعداد انگشت شماری از پرفروش‌ترین آثار، یکی از صداهای پیشرو در هک‌های زندگی، آزمایش‌ها و انجام کارها است. بنابراین جای تعجب نیست که او یک روش تندخوانی برای افزایش سه برابری سرعت خواندن شما دارد.

طرح او شامل دو تکنیک است:

  • استفاده از خودکار به‌عنوان ردیاب و گام‌به‌گام، مانند اینکه چگونه برخی افراد هنگام خواندن انگشت خود را روی یک خط جلو و عقب می‌برند.
  • خواندن هر سطر جدید را با حداقل سه کلمه از اولین کلمه سطر شروع کنید و حداقل سه کلمه را از آخرین کلمه پایان دهید.

تکنیک اول، ردیاب/پیسر، بیشتر ابزاری برای تسلط بر تکنیک دوم است. فریس این تکنیک دوم را بسط ادراکی می نامد . با تمرین، دید محیطی خود را با برداشتن کلماتی که مستقیماً با چشم ردیابی نمی کنید، مؤثرتر آموزش می دهید. به گفته فریس:

خوانندگان آموزش ندیده با جابجایی از اولین کلمه به آخرین کلمه، تا ½ از میدان جانبی خود را در حاشیه استفاده می کنند و 25 تا 50 درصد از زمان خود را صرف «خواندن» حاشیه های بدون محتوا می کنند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.