5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

5/5

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

سلایق کتاب ممکن است بسیار متفاوت باشد، اما رازهای خوب بسیار جذاب هستند. و می توانید روی آنها حساب کنید تا هر روز به بحث های باشگاه کتاب خود شتاب دهند.

معماها و تریلرهای معما محور به گروه شما فرصتی می دهد تا هم در مورد پیچ ​​و خم های تجربه خواندن و هم در مورد مسائل و مفاهیمی که در کتاب به آنها اشاره شده است صحبت کنند و فرصتی برای گفتگوی لایه ای و جذاب را فراهم می کند.

بنابراین در این پست وبلاگ، فهرستی از بهترین کتاب‌های رازآلود برای باشگاه‌های کتابخوانی که در سال‌های اخیر منتشر شده‌اند را برای شما آورده‌ایم.

 

این کتاب‌ها تنظیمات مختلفی را در بر می‌گیرند، از مناطق دورافتاده استرالیا گرفته تا رزرواسیون اوجیبوه تا حومه نیوجرسی.

آن‌ها همچنین بر بسیاری از حوزه‌های مختلف جامعه و مسائل اجتماعی، از نژادپرستی مدرن گرفته تا روان‌شناسی فرقه‌ای تا تاریخچه زنان در پزشکی، نور می‌افکنند.

و البته، همه آنها به شدت توصیه می شود. نه تنها به همه این کتاب ها در BookBrowse رتبه 5 ستاره داده شده است، بلکه چندین برنده جایزه BookBrowse را نیز در میان آنها خواهید یافت.

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود
5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

این ممکن است صدمه ببیند اثر استفانی وروبل

زنجیره رویدادها خطی است اما به طور متناوب بین گذشته و حال تغییر می کند. صحنه‌های دلهره‌آور آسیب‌های دوران کودکی و دستکاری والدین با تعلیق در زمان حال آمیخته می‌شود، زیرا ناتالی برای اولین بار وارد زمین‌های یخ‌زده ویزوود در زمستان می‌شود. در طول جستجوی خواهرش، او با طیف التقاطی از شخصیت‌ها در میان کارکنان سر تراشیده جزیره روبرو می‌شود که لبخندهای مصنوعی آن‌ها بی‌اعتمادی آن‌ها به افراد خارجی را پنهان می‌کند. او مکالمات “معلم” بزرگی را می شنود که برنامه وایز وود را تأسیس کرده و رهبری می کند، با این حال خود معلم هیچ جا پیدا نمی شود. تنها پس از برخورد به حقیقتی که هرگز قرار نبود آن را پیدا کند، ناتالی متوجه می‌شود که او تنها کسی نیست که رازی در آنجا دارد که ترجیح می‌دهد آن را دفن کند.

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود
5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

حومه دیکس اثر فابیان نیکیزا

Kenny و آندریا شیمی شخصی پرتنش روابط حرفه ای زوج های عجیب و غریب آنها را تنظیم می کند. هر دو بسیار با استعداد هستند، هر دو با استفاده از مهارت‌ها و روش‌های خود راز را بررسی می‌کنند، و پیوسته انگیزه‌ها و ابزار یکدیگر را زیر سوال می‌برند. اکثر خوانندگان – به خصوص اگر بچه‌های کوچکی در خانه داشته باشند – احتمالاً زمانی که او شروع به ارائه راه‌حل‌های خلاقانه‌تر و عجیب‌تر برای مراقبت از کودکان کند، خود را در تیم آندریا پیدا می‌کنند، از جمله استخدام فرزندانش به‌عنوان محقق کوچک. دیکس حومه شهر (و به هر حال، عنوان به زبان عامیانه قدیمی برای کارآگاهان اشاره دارد) با این حال، داستان رمان و توضیحات شخصیت های آن نکات جدی را در مورد جزیره ای بودن بسیاری از مناطق به اصطلاح انحصاری حومه شهر و در مورد زشتی که وقتی جمعیت شناسی شهر شروع به تغییر کند می تواند ظاهر شود. (Norah Piehl)

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود
5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

دختر آتش نشان اثر آنجلین بولی

علیرغم اینکه تقریباً 500 صفحه است، این رمان هرگز طولانی نمی شود، اما سرعتی آهسته و پایدار دارد. این یک لایه اضافی به چیزی که در غیر این صورت فقط هیجان‌انگیز معمولی شما خواهد بود، اضافه می‌کند، زیرا به خواننده اجازه می‌دهد تا هر اطلاعات جدیدی را که به‌وجود می‌آید واقعاً هضم کند و کاملاً در دنیای کتاب غرق شود. با این حال، فصل‌هایی که سریع‌تر و پر از آدرنالین هستند، شما را در لبه صندلی‌تان قرار می‌دهند. (Althea Draper)

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود
5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

طرح داستان ژان کورلیتز

ژان هانف کورلیتز، داستان تکرار نشدنی و تخیلی – درون یک داستان، چنگال های خود را زود فرو می برد و تا پایان فراموش نشدنی اش رها نمی شود. او دنیای منزوی هنر خود – نویسندگان و ایده های آنها – را از طریق پیچ و تاب هیجان انگیزی که شاید به همان هوشمندی ایوان پارکر در یک برنامه MFA در یک روز سرنوشت ساز با جیکوب فینچ بونر به اشتراک می گذارد، بررسی می کند. این رمان که در نوع خود یک طرح واقعاً منحصر به فرد است، تا حدی برای نگاه درونی اش به هنر انفرادی نویسنده که در مقابل هیاهو و بازاریابی دنیای نشر در کنار هم قرار گرفته است، لذت بخش است. (پگی کورکوفسکی)

5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود
5 کتاب هیجان انگیز و رازآلود

he Two Rivers Series اثر آن کلیوز

این رمان یک قهرمان به یاد ماندنی را با یک جنایت گیج کننده ترکیب می کند که پیچیده و در عین حال باورپذیر است. به شدت به هر کسی که عاشق یک whodunnit خوب است توصیه می شود. بررسی بسیاری از مسائل اجتماعی نیز آن را به رمانی عالی برای بحث گروهی کتاب تبدیل کرده است. (کیم کواچ)

 

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.