دسترسی زودهنگام به ویرایش کامل سایت

5/5

دسترسی زودهنگام به ویرایش کامل سایت داشته باشید!

دسترسی زودهنگام به ویرایش کامل سایت

یک تغییر بزرگ در وردپرس در راه است تا ایجاد وب سایت هایی به نام ویرایش کامل سایت را آسان تر از همیشه کند. شما می توانید یکی از اولین کسانی باشید که آن را به طور انحصاری در وردپرس امتحان می کنید، قبل از اینکه با نسخه آتی وردپرس نسخه 5.9 در وردپرس منبع باز ادغام شود.

ویرایش کامل سایت چیست؟

اگر متوجه وضعیت Word شده اید یا اخبار را در وردپرس دنبال می کنید، ممکن است در مورد

” ویرایش کامل سایت ” شنیده باشید، مجموعه ای از ویژگی های جدید که به شما امکان می دهد تمام قسمت های سایت خود را ویرایش کنید.

این مجموعه از ویژگی های جدید قدرتمند به کاربران وردپرس این امکان را می دهد تا به راحتی کل وب سایت های خود را بدون نیاز به دانستن نحوه کدنویسی ایجاد و سفارشی کنند.

برخی از نکات برجسته ویرایش کامل سایت عبارتند از:

  • در تمام قسمت های سایت خود، از جمله سرصفحه ها، پاورقی ها و نوارهای کناری، به ویرایش ها اشاره کنید و کلیک کنید!
  • برای طراحی نوارهای منوی ناوبری زیبا و پیچیده، بلوک ها را بکشید و رها کنید.
  • مواردی مانند هدر، محتوای صفحه و پاورقی خود را همه در یک مکان ویرایش کنید. برای ایجاد تغییرات در Customizer دیگر نیازی به بیرون پریدن از ویرایشگر صفحه خود ندارید! همه چیز برای ویرایش درست در جایی که در حال حاضر هستید در دسترس است.
  • از تمام قدرت بلوک ها، بلوک های قابل استفاده مجدد و الگوهای بلوک از پیش طراحی شده برای طراحی هر قسمت از سایت خود استفاده کنید.

 

اگر تلاش کرده‌اید که کل وب‌سایت وردپرس خود را در گذشته به شکلی که می‌خواستید نشان دهید، توصیه می‌کنیم دوباره آن را امتحان کنید. ویرایش کامل سایت ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که شما نیاز داشته اید.

چه چیزی در حال حاضر در دسترس است؟

تیم وردپرس با هیجان اعلام می کند که ما اکنون دسترسی زودهنگام به ویرایش کامل سایت (بتا)

را برای همه سایت های جدید ایجاد شده توسط کاربران انگلیسی زبان فعلی خود ارائه می دهیم ! اگر این شما را توصیف می کند، پس لازم نیست منتظر بمانید.

مشتاق امتحان کردنش هستید؟ فقط یک سایت جدید را از داشبورد خود باز کنید.

اگر FSE هنوز در دسترس شما نیست، نگران نباشید. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید زیرا عرضه برای سایت‌های موجود و کاربران جدید ادامه دارد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.