رزرو ووکامرس

5/5

رزرو کنید، اشتراک ها را راه اندازی کنید و فروشگاه خود را با افزونه های پرمیوم جدید به صورت خودکار انجام دهید رزرو ووکامرس

افزونه های پریمیوم به شما کمک می کنند تا به اهداف مهم وب سایت برسید. ما چند مورد از محبوب‌ترین افزونه‌هایی را انتخاب کرده‌ایم که قدرت بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند.

پلاگین ها بلوک های سازنده و سوخت موشک برای وب سایت WordPress.com شما هستند. آن‌ها می‌توانند به مدیریت سریع‌تر و آسان‌تر سایت شما کمک کنند، اما عناصر ضروری را نیز به نوک انگشتان شما بیاورند. از شرکت در ایمیل و فرم‌های تماس گرفته تا SEO، بهینه‌سازی سرعت سایت، تقویم‌ها و گزینه‌های رزرو – لیست تقریباً بی‌پایان است.

اگر می توانید آن را تصور کنید، به احتمال زیاد افزونه ای وجود دارد که به شما کمک می کند تا هر تلاشی را که در وب سایت WP.com خود دارید انجام دهید.

 

و به دلیل جامعه گسترده توسعه دهندگان وردپرس، همیشه افزونه های جدیدی به بازار ما اضافه می شود.

برای کمک به شما در انتخاب افزونه‌ها برای کسب‌وکار یا علاقه‌تان، سه مورد از محبوب‌ترین و دست‌چین‌شده‌ترین افزونه‌های ممتاز را در زیر فهرست می‌کنیم

، علاوه بر چندین افزونه دیگر که اخیراً به بازار ما اضافه شده‌اند. رزرو ووکامرس

رزرو ووکامرس

این افزونه ارزشمند به مشتریان این امکان را می دهد که قرار ملاقات رزرو کنند، رزرو کنند یا تجهیزات اجاره کنند.

هم شما و هم مشتریانتان می توانید در زمان با ارزش خود صرفه جویی کنید زیرا برای انجام رزرو نیازی به تماس تلفنی،

ایمیل یا دیگر اشکال ارتباطی نیست. مشتریان بالقوه به سادگی اطلاعات را خود پر می کنند.

مزایای WooCommerce Bookings به سختی قابل اغراق است. به عنوان مثال، شما می توانید:

گزینه‌های تنظیمی را تعریف کنید ، مانند بازه‌های زمانی ثابت برای کلاس، قرار ملاقات یا تور با راهنما

با دادن انعطاف پذیری به مشتریان برای رزرو هر محدوده ای که نیاز دارند، مانند ورود به هتل، به مشتریان اجازه دهید بهترین زمان ها را انتخاب کنند .

بازه‌های زمانی خاصی را به‌عنوان محدودیت‌های غیرقابل رزرو و غیرقابل رزرو تنظیم کنید ، و برای خود یک بافر بین رزروها فراهم کنید

شاید بهتر از همه، این افزونه به طور یکپارچه با تقویم Google شما یکپارچه شود. از نمای تقویم برای مشاهده نحوه شکل گیری روز یا ماه خود استفاده کنید.

رزروهای موجود یا در دسترس بودن را به روز کنید یا برای مشاهده خدمات یا منابع خاص فیلتر کنید.

و اگر مشتریانی دارید که اصرار دارند برای رزرو به روش قدیمی تماس بگیرند، می‌توانید در حالی که با تلفن صحبت می‌کنید، آنها را به صورت دستی از تقویم اضافه کنید.

چه در حال اجرای یک تخت خواب و صبحانه کوچک، یک سرویس راهنمای ماهیگیری یا هر چیز دیگری باشید،

WooCommerce Bookings می‌تواند زمان ارزشمندی را به شما بازگرداند و اطمینان حاصل کند که مشتریان شما یک فرآیند رزرو بدون اصطکاک دارند، که به شما امکان می‌دهد انرژی خود را در جای دیگری متمرکز کنید.

اشتراک های WooCommerce

با اشتراک‌های WooCommerce، مشتریان می‌توانند در محصولات یا خدمات شما مشترک شوند و سپس هزینه آن‌ها را به دفعات انتخاب خود پرداخت کنند – هفتگی، ماهانه یا حتی سالانه. این سطح از آزادی می تواند یک موهبت باشد، زیرا به راحتی کسب و کار شما را برای لذت بردن از ثمرات درآمد مکرر تنظیم می کند. رزرو ووکامرس

 

از آن بهتر، اشتراک‌های WooCommerce نه تنها به شما امکان می‌دهد محصولاتی را با پرداخت‌های مکرر ایجاد و مدیریت کنید، بلکه می‌توانید اشتراک‌های متنوعی را برای محصولات و خدمات فیزیکی یا مجازی نیز معرفی کنید. به عنوان مثال، می توانید اشتراک خدمات هفتگی را ارائه دهید، کلوپ های محصول ماهانه یا حتی بسته های صورتحساب نرم افزاری سالانه ایجاد کنید.

ویژگی های اضافی عبارتند از:

 

برنامه‌های صورت‌حساب متعدد متناسب با نیازهای فروشگاه شما در دسترس است

با بیش از 25 درگاه پرداخت برای پرداخت های مکرر خودکار ادغام می شود

قابل دسترسی از طریق هر درگاه پرداخت WooCommerce، امکان پرداخت دستی تمدید همراه با فاکتورها و رسیدهای ایمیل خودکار

با پشتیبانی از پرداخت مجدد خودکار در پرداخت های ناموفق اشتراک، از از دست رفتن درآمد جلوگیری می کند

علاوه بر این، این افزونه اعلان‌های تمدید داخلی و ایمیل‌های خودکار را ارائه می‌دهد که باعث می‌شود شما و مشتریانتان از پرداخت‌های اشتراک در حال پردازش آگاه شوند. مشتریان شما همچنین می توانند اشتراک های خود را با استفاده از صفحه مشاهده مشترک مدیریت کنند . این صفحه همچنین به مشترکین اجازه می دهد اشتراک را به حالت تعلیق درآورند یا لغو کنند، آدرس حمل و نقل یا روش پرداخت را برای تمدیدهای بعدی تغییر دهند، و ارتقا یا کاهش دهند.

 

اشتراک‌های WooCommerce واقعاً مشتریان شما را در اولویت قرار می‌دهند و به آنها کنترلی را می‌دهند که می‌خواهند و از آنها قدردانی می‌کنند و در عین حال به شما امکان می‌دهد فرآیند و تجربه‌ای را خودکار کنید که باعث صرفه‌جویی در زمان و تقویت رابطه شما با مشتریان می‌شود. رزرو ووکامرس

AutomateWoo

توانایی رشد شرکت و کسب درآمد بیشتر در فهرست اهداف هر صاحب کسب و کاری بالاترین رتبه را دارد. خوب، AutomateWoo این کار را بسیار ساده تر می کند. این افزونه قدرتمند و با ویژگی‌های فراوان، گردش‌های کاری خودکار را برای کمک به رشد کسب‌وکارتان ارائه می‌کند.

 

با AutomateWoo، می‌توانید گردش‌های کاری را با استفاده از محرک‌ها، قوانین و اقدامات مختلف ایجاد کنید و سپس آنها را برای اجرای خودکار برنامه‌ریزی کنید.

برای مثال، می‌توانید ایمیل‌های سبد خرید رها شده را راه‌اندازی کنید، که نشان داده شده است شانس بازیابی فروش را تا ۶۳ درصد افزایش می‌دهد .

 

یکی از ویژگی های کلیدی که صاحبان مشاغل کوچک مطمئناً از آن لذت می برند، توانایی طراحی و ارسال ایمیل با استفاده از یک قالب از پیش نصب شده ایجاد شده برای ایمیل های WooCommerce در ویرایشگر وردپرس است.

این ویژگی که به راحتی قابل قدردانی است، ارسال کمپین های هدفمند و چند مرحله ای را که شامل مشوق هایی برای مشتریان می شود، آسان می کند. AutomateWoo به شما کنترل کامل بر کمپین ها می دهد. به عنوان مثال، می توانید ایمیل های مختلفی را برای ارسال در فواصل زمانی یا پس از تعاملات خاص با مشتری برنامه ریزی کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از سیستم کوپن شخصی انگیزه ارائه دهید.

 

همچنین، می‌توانید تمام ایمیل‌ها را از طریق یک گزارش دقیق از هر ایمیل ارسالی و تبدیل ثبت شده ردیابی کنید. علاوه بر این، با ردیابی هوشمند AutomateWoo، می توانید ایمیل های مهمان را در حین پرداخت دریافت کنید.

این افزونه ممتاز با مجموعه ای از ویژگی های دیگر نیز همراه است، از جمله، اما نه محدود به:

 

ایمیل‌های بعدی: به مشتریانی که محصولات خاصی را می‌خرند و درخواست بررسی می‌کنند یا محصولات دیگری را پیشنهاد می‌کنند، به‌طور خودکار ایمیل بزنید رزرو ووکامرس

اعلان‌های پیامکی: برای هر یک از طیف گسترده‌ای از محرک‌های AutomateWoo برای مشتریان یا مدیران پیام‌های متنی ارسال کنید.

بازاریابی لیست علاقه مندی ها: ایمیل های یادآور لیست علاقه مندی های زمان بندی شده را ارسال کنید و زمانی که یک محصول مورد نظر به فروش می رسد اطلاع دهید. با WooCommerce Wishlists یا YITH Wishlists ادغام می شود

کوپن‌های شخصی‌سازی‌شده: کوپن‌های سفارشی‌شده پویا را برای مشتریان ایجاد کنید تا نرخ خرید را افزایش دهید

AutomateWoo یک دارایی ضروری برای هر کسب و کاری خواهد بود که به دنبال ایجاد هم افزایی بهتر بین محصولات یا خدمات برند خود و تجربه کلی مشتریان از آنها است.

افزونه های اضافی برای تقویت کسب و کار

علاوه بر WooCommerce Bookings، WooCommerce Subscriptions، و AutomateWoo، بازار ما همچنین تعدادی افزونه ممتاز اضافی را راه اندازی کرده است، از جمله:

 

امتیازات و جوایز WooCommerce : به شما امکان می دهد به مشتریان خود برای خرید و سایر اقدامات با امتیازهایی که می توانند برای تخفیف استفاده شوند پاداش دهید.

WooCommerce One Page Checkout : به شما این امکان را می دهد که صفحات خاصی را برای مشتریان ایجاد کنید تا محصولات را انتخاب کنند، پرداخت کنند و پرداخت کنند، همه در یک مکان.

سپرده های WooCommerce : مشتریان می توانند سپرده گذاری کنند یا از طرح پرداخت برای محصولات استفاده کنند.

حداقل/حداکثر مقادیر : امکان تعریف حداقل/حداکثر آستانه و مقادیر چندگانه/گروهی برای هر محصول (شامل تغییرات) برای محدود کردن مقادیر اقلام قابل خرید را فراهم می‌کند.

فروشندگان محصول : چندین فروشنده را قادر می‌سازد تا از طریق سایت شما به فروش برسند و در ازای آن از فروش کمیسیون دریافت کنند.

روش حمل و نقل USPS : نرخ های حمل و نقل را از USPS API با توانایی پوشش دقیق بسته های داخلی و بین المللی ارائه می دهد.

از وب سایت خود بیشترین بهره را ببرید

مراقب بازار افزونه ها باشید، زیرا ما همچنان به ارائه افزونه های ممتازی ادامه می دهیم که به شما کمک می کند بهترین خدمات را به بازدیدکنندگان و مشتریان سایت خود ارائه دهید.

در WordPress.com، ما متعهد هستیم که به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنیم.

 

برای استفاده حداکثری از وب سایت WordPress.com خود، به WordPress Pro ارتقا دهید ، که قدرت این افزونه ها را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر، فقط طرح‌های WordPress Pro یا مشتریان قدیمی Business + eComm می‌توانند افزونه‌ها را خریداری کنند. رزرو ووکامرس

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.