گروه اسپین (Spinne)، متشکل از فعالین حوزه هنر و فرهنگ، فعالیت خودش را در سال 1398 در زمینه حفظ آثار هنری و معرفی هنرمندان و فعالین این حوزه شروع کرد و هدف اولیه و سیاست گذاری تیم اسپین بر پایه حفظ و نشر آثار این هنرمندان در فضای مجازی و اینترنت بوده که شاخه های بسیاری من جمله مجسمه سازی، فیلمنامه نویسی، ادبیات سنتی و مدرن، مقاله ها و گزارش های علمی، صنایع دستی نوین، را شامل می شد.
در سال 1400، تصمیم گروه اسپین به ورود به عرصه کتاب های صوتی و شنیداری و تلاش برای رشد این حوزه، باعث شد تا اسپین تغییر استراتژی دهد و سایت فعلی را در معرض نمایش مخاطبین علاقه مند به حوزه کتاب و کتاب خوانی قرار دهد، اینبار اما متفاوت از قبل.
نام اسپین (Spinne)، برگرفته از نام عنکبوت در زبان آلمانی است که ایده و دلیل استفاده از این نام، به قالب اصلی اسپین در زمان افتتاح سایت اولیه اسپین باز می گردد.
هدف گذاری
رویکرد فعلی اسپین بر نگاه عمیق به حوزه نگارش است و در حال حاضر در پارامتر کتاب صوتی فعالیت دارد و بخش های مختلفی پایه ریزی و برنامه ریزی شده اند که بزودی در نسخه نهایی و اجرایی اسپین، به حالت اجرا در خواهد آمد.
بخش های مختلفی در زمینه گویندگی کتاب، نسخه فیزیکی کتب موجود در سایت اسپین، ورک شاپ های نویسندگی و گویندگی، پکیج های آموزشی در حوزه فرهنگ و کتابخوانی و بخش های مختلف دیگری در حوزه فرهنگ و هنر، در سیاست های آینده اسپین قرار گرفته اند که با برنامه ریزی گروه اسپین و البته همراهی مخاطبین عزیز اسپین، به آن ها جامه عمل می پوشانیم.
همراه ما باشید

تماس با ما
راه های ارتباطی با ما

تلگرام: Spinne_ir@

شماره تماس: 09370217222